STAVBY RODINNÝCH DOMŮ - NOVOSTAVBY - REKONSTRUKCE - NÁSTAVBYStavby rodinných domů, rodinné domy, novostavby, rekonstrukce domů, rodinné domy na klíč, stavba na klíč, nástavby...

Stavby rodinných domů, rodinné domy na klíč, novostavby

Naše stavební firma realizuje stavby rodinných domů na klíč. Stavební práce kompletně zajišťujeme vlastními kapacitami řemeslníků. Pro stavbu rodinného domu Vám můžeme nabídnout i dílčí stavební práce: výstavbu základové desky, realizaci hrubé stavby, dokončení rozestavěného domu atd. Zajišťujeme přípojky do domu - vodu, plyn, elektro a kanalizaci. Po dokončení stavby rodinného domu provádíme úpravu okolí včetně drobných zahradnických prací.

Stavíme kompletně od základů po zahradu: základy - hrubá stavba - střecha - okna - dveře - instalace - omítky - podlahy - vnitřní vybavení - obklady - úpravy interiéru - fasáda - úprava okolí.

 

Desatero stavební firmy QR STAV

 • rodinné domy stavíme přesně a rychle
 • poskytujeme poradenské služby
 • ke každému stavebnímu projektu přistupujeme individuálně
 • garantujeme jakost a kvalitu stavebních prací
 • dodržujeme realizační termíny staveb
 • používáme moderní stavební materiály a technologie
 • sledujeme nové trendy ve stavebnictví
 • dbáme na životní prostředí, stavíme v souladu s přírodou
 • jsme všestranní a universální, umíme si poradit i v komplikovaných situacích
 • stavíme kompletně na klíč

Stavební firma QR STAV - stavby rodinných domů, rodinné domy, novostavby, rekonstrukce domů, rodinné domy na klíč, stavba na klíč, nástavby

Stavební firma QR STAV - stavby rodinných domů, rodinné domy, novostavby, rekonstrukce domů, rodinné domy na klíč, stavba na klíč, nástavby

Stavební firma QR STAV - stavby rodinných domů, rodinné domy, novostavby, rekonstrukce domů, rodinné domy na klíč, stavba na klíč, nástavby

Stavební firma QR STAV - stavby rodinných domů, rodinné domy, novostavby, rekonstrukce domů, rodinné domy na klíč, stavba na klíč, nástavby

 

Pasivní nízkoenergetické rodinné domy od stavební firmy QR STAV

Stavební firma QR STAV - stavby rodinných domů, rodinné domy, novostavby, rekonstrukce domů, rodinné domy na klíč, stavba na klíč, nástavbyNaše stavební firma staví také nízkoenergetické pasivní domy. Náklady na výstavbu pasivního domu jsou téměř stejné jako u klasické výstavby rodinných domů, záleží na volbě stavebních materiálů a náročnosti projektu. Na rozdíl od běžného domu jsou provozní náklady pasivního domu až třikrát nižší. Úspora pasivních domů se projevuje zejména v oblasti tepla. Za posledních 15 let se zvýšily ceny plynu a elektrické energie každoročně o téměř 10%. Lze předpokládat, že tyto náklady porostou i nadále, proto jsou nízkoenergetické pasivní domy stavebním trendem pro třetí tisíciletí.

 

Střešní nástavby a půdní vestavby

Střešní nástavba zvětší prostor k bydlení

Pro zvětšení obytné plochy rodinných a činžovních domů realizuje naše stavební firma střešní nástavby a půdní vestavby. Nástavbou se změní velikost a vizuální podoba domu, proto vyžaduje stavební povolení.

Střešní nástavba nebo půdní vestavba?

Stavební firma QR STAV - stavby rodinných domů, rodinné domy, novostavby, rekonstrukce domů, rodinné domy na klíč, stavba na klíč, nástavbyJaký je rozdíl mezi střešní nástavbou a půdní vestavbou z hlediska výstavby? Půdní vestavbou upravujeme půdu pro bydlení. Nemění se konstrukce obvodových stěn, střechy a tvar domu. Oproti tomu střešní nástavba je další nadzemní podlaží s novou střechou. Nejméně náročná je realizace na plochou střechu. Stavebně náročnější je realizace střešní nástavby na domě s šikmou střechou. Střechu musíme odstranit a po dokončení nástavby nově postavit.

Realizujeme střešní nástavbu

Stavbu střešní nástavby realizujeme přístavbou dalšího patra ze zdících materiálů, nebo montáží z prefabrikovaných dílů. Postup výstavby obvodového zdiva je podobný, jako při stavbě nového domu. Některé stavební prvky střešní nástavby však mají určitá specifika, která je potřeba dodržet. Při realizaci střešní nástavby preferujeme suché materiály.
Pro fasády u střešních nástaveb používáme lehké fasádní systémy z důvodu co nejmenšího zatížení základů stavby. Pro stavbu příček jsou ideálním řešením sádrokartonové desky. Stavba je rychlejší, zatížení nosných konstrukcí menší a díky sádrokartonu vznikne dokonalý podklad pro vnitřní omítky a obklady. Pro podlahy jsou nejvhodnější sádrovláknité desky. Při zastřešení nástavby bychom neměli zapomenout na dokonalé zateplení střechy. Střešní krytina musí odpovídat nejen požadavkům na vzhled. Při výběru krytiny je potřeba zohlednit také její vliv na zatížení konstrukce.

 

Rekonstrukce domů

Stavební firma QR STAV - stavby rodinných domů, rodinné domy, novostavby, rekonstrukce domů, rodinné domy na klíč, stavba na klíč, nástavbyNaše stavební firma realizuje kompletní nebo dílčí rekonstrukce domů a bytů. Široký rozsah poskytovaných stavebních prací nám umožňuje provádět menší i rozsáhlejší rekonstrukce:

>>> Rekonstrukce domovních exteriérů <<<

  >>> Rekonstrukce domovních interiérů <<<

 • přístavby - dostavby
 • zateplení a rekonstrukce fasád
 • výměny oken a dveří
 • opravy a výměny krovů
 • klempířské a pokrývačské práce
 • pokládka zámkové dlažby
 • stavby pergol, menších dřevostaveb a další...
 • sádrokartonářské práce
 • rekonstrukce vnitřních omítek, stropů a podlah
 • pokládka podlahových krytin
 • malování interiérů
 • výstavba příček a podhledů
 • instalatérské, topenářské a elektro práce
 • stavby konstrukcí a další...
 

Stavební materiály pro stavby rodinných domů

Stavební firma QR STAV - stavby rodinných domů, rodinné domy, novostavby, rekonstrukce domů, rodinné domy na klíč, stavba na klíč, nástavbyNaše stavební firma úzce spolupracuje s výrobci stavebních materiálů.  V našem portfoliu najdete produkty firem Porotherm, Ytong, BS Klatovy, Heluz, Herbol, Dektherm, Terranova a mnoha dalších. Stavební technologie ve stavebnictví se neustále zdokonalují pro kvalitnější a rychlejší stavění.
Když stavíte potřebujete daleko více než dobrý stavební materiál. Potřebujete partnera, na kterého se můžete spolehnout. Stavební firma QR STAV Vám nabídne vždy spolehlivé řešení.

Zaskočila Vás při výstavbě zima?

Stavební firma QR STAV - stavby rodinných domů, rodinné domy, novostavby, rekonstrukce domů, rodinné domy na klíč, stavba na klíč, nástavbyNaše stavební firma staví  i když se teploty pohybují pod nulou. Používáme totiž stavební technologii POROTHERM DRYFIX.SYSTEM. Tato nová metoda zdění umožňuje stavět v zimě bez vody i elektřiny.

Maltu nahrazuje speciální pěna a zednickou lžíci aplikační pistole. Při zdění se z pojiva nepřenáší do zdiva žádná vlhkost, proto po dokončení hrubé stavby mohou ihned následovat další práce.

 

YTONG Lambda nová jistota pro stavebníky a investory

Stavební firma QR STAV - stavby rodinných domů, rodinné domy, novostavby, rekonstrukce domů, rodinné domy na klíč, stavba na klíč, nástavbyNižší objemová hmotnost, stejná pevnost a ještě lepší tepelná izolace. To je stručná charakteristika klíčové novinky v sortimentu pórobetonového zdícího systému YTONG. Vynikající tepelná izolace a dostatečná únosnost umožňují snížení tloušťky obvodových stěn na minimum.

Díky příznivé ceně a snadné realizaci je YTONG Lambda skvělým řešením pro všechny investory, kteří hledají bezpečné, jednoduché a ekonomické řešení pro stavbu rodinného domu.

 

Nové zateplovací systémy TERRANOVA

Stavební firma QR STAV - stavby rodinných domů, rodinné domy, novostavby, rekonstrukce domů, rodinné domy na klíč, stavba na klíč, nástavbyNové zateplení TERRANOVA můžete využít jak u novostaveb, tak při rekonstrukcích. U starších objektů ušetříte 30 až 60% nákladů za vytápění. Snížíte výkon Vaší otopné soustavy a zkrátíte její provozní dobu.

Stejně je tomu i u novostaveb, kde je další výhodou menší tloušťka nosné konstrukce a tedy úspora místa uvnitř domu. Zároveň se zvýší povrchová teplota vnitřní strany obvodové konstrukce.

 

Stavební firma QR STAV - stavby rodinných domů, rodinné domy, novostavby, rekonstrukce domů, rodinné domy na klíč, stavba na klíč, nástavby

Pro nezávaznou poptávku nás kontaktujte na tel.: 603 859 737 nebo pomocí kontaktního formuláře.

QRSTAV Praha s.r.o. | Osnická 1435/5 | 101 00 Praha 10 | info@qrstav.cz | Mobil: +420 603 859 737

Domů